Wysyłka darmowa przy zakupie powyżej 400 zł

Zamów do godz. 14:30 - a wyślemy jeszcze dziś.*

Regulamin Zakupów
Regulamin zakupów
 
   1.
      Sklep internetowy galeriastrojow.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. 
       
   2.
      Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

   3.
      Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  

   4.
      Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy paragony fiskalne, a na życzenie - faktury VAT.
       
   5.
      Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich takich jak DPD i Poczta Polska. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.

   6.
      Możliwe są następujące formy płatności:  
  • Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi lub na poczcie.  
  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
  • Raty - szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.
  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic
  • ePrzelewy - PayU, Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Płać z Nordea, Przelew24, Przelew z BPH, Płacę z iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z Citi Handlowy, PayWay                                         Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium, ING Bank Śląski S.A., Crédit Agricole, EUROBANK - Płatności Internetowe.                                      
  •  ePłatności - Deutsche Bank Polska S.A.,Invest Bank S.A., Kredyt Bank S.A.,Raiffaisen Bank Polska S.A.
      Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu.
 
7.
      Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.
 
7. a
      W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.
 
7. b
Firma zastrzega sobie prawo do zaproponowania Klientowi zamiennika, w przypadku braku
stroju zamówionego .
 
 
8.
    Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Roszczenia wobec firmy kurierskiej dotyczące opóźnień, bądź reklamacje dotyczące jakości wykonania usługi dostarczenia paczki, są rozpatrywane za pośrednictwem naszej firmy.
 
9. 
      W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na własny koszt. 
 
      
10.
      Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 30 dni.
       
11.
      W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.
 
12.
Klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przeciągu 14 dni od otrzymania towaru, bez podawania przyczyn zwrotu, tylko jeśli towar jest fabrycznie zapakowany i nie nosi śladów użytkowania.
 
12 a
W odstąpieniu od umowy zawarte muszą być dane Klienta, dane zamówienia oraz nr konta,
na które ma być dokonany zwrot.
 
13.
Zwrotowi nie podlegają stroje karnawałowe zamawiane na specjalne zamówienie ( wszystkie stroje których czas realizacji jest równy bądź wyższy niż 5 dni ) gdyż zamawiane są u zagranicznego dostawcy i sprowadzane są specjalnie na życzenie klienta.
 
 
13. a
Firma zastrzega sobie prawo do nieprzyjęcia zwrotu jeśli produkt nie jest fabrycznie zapakowany
oraz nosi ślady użytkowania.
W powyższej sytuacji Klient ma prawo na własną rękę odebrać kostium z magazynu głównego 
o czym zostanie powiadomiony poprzez pocztę elektroniczną.

13. b
Na odbiór produktu Klient ma 30 dni, po tym czasie nieprzyjęty zwrot od Klienta zostanie zutylizowany.
 
13. c
Zwrot kosztów za strój następuje do 30 dni od otrzymania towaru w magazynie głównym.

14.
Wszelkie Państwa dane osobowe wykorzystywane są jedynie w celu realizacji zamówienia i nie będą w jakikolwiek inny sposób udostępniane i wykorzystywane
Klient wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez administratora firmę MST Toys do celów związanych z realizacją jego zamówienia zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29-08-1997 roku (tj DZU. 2002r. nr 101 poz 926) Podanie danych jest dobrowolne.
Klient został poinformowany o możliwości zmiany swoich danych i o wykreśleniu go z bazy danych.
 
15.
      Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.  

  16.
      Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl